o nas

Kim jesteśmy?

Parrty to start-up technologiczny, który już wkrótce zrewolucjonizuje branżę eventową.

Będąc świadomymi realiów na rynku organizacji wydarzeń postanowiliśmy działać. Zapewne nie raz usłyszeliście, że znalezienie świetnego DJ-a lub zespołu muzycznego na imprezę to nie lada wyzwanie. Ba! Być może sami tego doświadczyliście. Z podobnymi problemami zmagają się muzycy, którzy nie zawsze mają powodzenie w pozyskiwaniu cennych klientów. Już czas, aby połączyć obie te strony w jednym miejscu.

W Parrty stawiamy przede wszystkim na innowacyjne rozwiązania. Dzięki technologii chcemy ułatwiać organizację imprez oraz zarządzanie swoimi zleceniami muzycznymi. Nasz Team skupia się na tym, aby słuchać i reagować na Wasze potrzeby tak, abyście Wy - usługodawcy muzyczni i organizatorzy imprez, otrzymali intuicyjną platformę spełniającą wszelkie oczekiwania.


Parrty Blog to miejsce, gdzie zdobędziesz najpotrzebniejszą wiedzę przed organizacją Twojej kolejnej, wymarzonej imprezy. Dzięki naszym artykułom informacyjnym dowiesz się m.in. o czym pamiętać podczas planowania przyjęcia urodzinowego lub jaka piosenka idealnie sprawdzi się na pierwszy taniec w trakcie wesela. Z Parrty dotrzesz do tajników w branży eventowej oraz zaczerpniesz porad najlepszych ekspertów. Udanego czytania!